איפור קבוע

HD Make Up

 

 

איפור קבוע והדגשת תווי פנים

החלום : להתעורר כל בוקר עם עור פנים רענן , גוון מושלם ללא צורך במייק אפ , גבות משורטטות ללא צורך בסידור על בסיס יומי וקו איילינר קלאסי למראה עיניים מושלמות וכל זה ללא צורך בשגרת איפור יומית.  היום, כבר אין צורך לתחום את השפתיים לפני יציאה מהבית או לדייק עם הליפסטיק בזמן הנהיגה. מראה עור מושלם בשיטת HD MAKE  UP   של עידן קליין .

תמונות לפני ואחריהדגשת תווי פנים היא הדרך הטובה ביותר לתת לך את האפשרות להראות במיטבך יום יום  ללא צרוך בהקדשת זמן מיוחד לאיפור הפנים. שיטת האיפור הקבוע של עידן קליין מתבססת על בסיס פיגמנטים טבעיים ועל בסיס סילקון. טכנולוגיית איפור הקבוע של עידן קליין יחד עם מעבדות Eisenbach  בגרמניה הולידו את הדרך המושלמת להראות מאופרת במראה טבעי ועדין ולא כבד מידי.  בשנת 2009 חנך עידן קליין בלוס אנג'לס את טכנולוגיית ה HD Make Up . למעשה, מדובר כאן בדור הבא של האיפור הקבוע ולא באיפור הקבוע המיושן של שנות ה- 90. טכנולוגיית הפיגמנט של ה  HD מאופיינת בגוונים טבעיים של מרקם העור ובהדגשה קלאסית של תווי הפנים. התוצאה: מראה עור פנים זוהר, קלאסי ומודגש שנשאר איתך עד 6 שנים ברציפות .

באיפור קבוע בשיטת HD  של עידן קליין ניתן להדגיש את מרקם העור ואת האזורים הבאים :

  • איפור צלליות קבוע.
  • איפור שפתון קבוע.
  • תיחום טבעי להגדלת שפתיים צרות.
  • תיחום ועיצוב גבות קבוע.
  • הדגשת תווי הפנים בקו טבעי, עיניים, שפתיים צרות
  • גוון מייקאפ טבעי לעור ללא צורך בשימוש יומי במייקאפ .
  • הדגשת קו איילינר קבוע עליון ותחתון

You Are The Star

אחריות לא פשוטה לטפל בעור הפנים של השמות הידועים ביותר בעולם הבידור. בשנת 2010 נבחר עידן קליין לעמוד בראש המטפלים בטקס הגראמי שנערך בלוס אנג'לס. טיירה בנקס, קים קרדישיאן ועוד רבות הן רק חלק קטן מהמטופלות שקיבלו את "טרילוגיית היופי" שהקים עידן קליין בבוורלי הילס, בירת היופי והאסתטיקה של ארצות הברית. גם לך, ממש בישראל הביא קליין את כל הטיפולים הנחשקים ביותר . את לא פחות טובה מהשאר…. את הכוכבת בשבילנו .

טרילוגיית היופי שביסס עידן קליין ע"פ עקרונות ברורים של הכנת העור למצב פרו – טיים . ( מצב עור זוהר לזמן ממושך) הטיפולים מתבססים על מחקרים קליניים שנערכו בלוס אנג'לס על 822 נשים בטווח גילאים שונה מאחת לשנייה. ע"פ טרילוגיית הטיפולים הזו הוקמה למעשה המערכת השלמה להכנת העור טרם אירוע זוהר במיוחד, נסיעה ממושכת לחול, פגישת עסקים חשובה או כל סיבה טובה אחרת שמצדיקה את הכנת העור לנראות מקסימלית בכל מצב של צילום סטילס, וידאו או עין אנושית.

"איפור נהדר מתחיל בעור נהדר" – מסביר עידן קליין. על מנת שהעור יראה במיטבו עלינו קודם לדאוג שהוא מנוטרל מכל פגמים הנראים לעין. לאחר מכן נתאים את הטיפול המיועד לעור הלקוחה ולמצבו הקליני. לאחר מכן, מגיע שלב הכיסוי (להלן האיפור) .

 


 

לפני ואחריטרילוגיית האיפור הקבוע שנעשה בשיטת HD  איננה דומה לאף צרות איפור אחרת שקיימת.

אופן הביצוע של מרכיבי הפיגמנט מותאמים באופן אישי לכל סוג וגיל של לקוחה. כידוע, פיגמנט צבע איננו מתאים לכל אחת ואחת. פיגמנט שמתאים לאישה בת 30 לא יתאים לאישה בת 50 וההפך. בשיטה זו ניתן להגיע לרמת תוצאות מקסימאליות של גוון עור אחיד עם הדגשה בלבד של האזורים ה"חיוורים" בעור. כגון : הדגשת קו הגבות, תיחום העיניים , מילוי פיגמנט השפתיים והוספת גוון דמי מייק אפ לעור ללא צורך במייק אפ. לכן, גם מי שסובלת מאדמומיות בעור הפנים, צלקות , כתמים קלים יכולה לקבל גוון אחיד ללא צורך בשימוש בחומרי איפור רגילים.